Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

Fuarlar

Gazi Üniversitesi Kariyer Fuarı

İdem Teknoloji 25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında Gazi Üniversitesi Kariyer Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. Katılım sağlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Ato Verimlilik ve Teknoloji Fuarı

İdem Teknoloji 7-8-9 Aralık 2018 tarihinde Verimlilik ve Teknoloji Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. İdem Teknoloji ailesi başarılı bir fuara daha imza attı.

Ali Sabancı’nın aralarında bulunduğu geniş bir ziyaretçi kitlesi standımıza yoğun ilgi gösterdi. Standımızı onurlandıran Ali Sabancı’ya Yönetim Kurulu Başkanımız Nejmettin Ünal tarafından brifing verildi.

TechAnkara Fuarı

İdem Teknoloji 12 Kasım 2018 tarihinde TechAnkara Fuarında onur konuğu olarak ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu. İdem Teknoloji ailesi başarılı bir fuara daha imza attı.

Yazılımından donanıma yerli üretim yapan İdem Teknoloji standını Ankara Valisi Sn. Vasip ŞAHİN ve Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR şereflendirmişlerdir. Yerli üretim ile yer altı görüntülemede çözüm kaynağı olan İdem Teknoloji Proje pazarında yerini aldı.

MMG 3.Arge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi

17-18 Ekim 2018  tarihinde  gerçekleştirilen  3.Arge İnovasyon Zirvesi’nde İdem Teknoloji  fuar alanında bulunan ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu.

Hacettepe Üniversitesi Teknokent A.Ş. bünyesi altında katılım sağlayan İdem Teknoloji’nin yürttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla  yerli üretime desteğini gösterdi.

Hacettepe Üniversitesi Teknokent Sunumu

İdem Teknoloji olarak 16 Ekim Hacettepe Üniversitesi Teknokenti Kuluçka Merkezinde Toruk tanıtımı yapıldı.

Hacettepe Üniversitesi Teknokentinde İdem Teknoloji olarak 16.10.2018 tarihinde Kuluçka Merkezinde sayın Üniversite Rektörü, Dekanı, Kalkınma Ajansı Başkanı, Ostim Genel Başkanı, Sanayi ve Ticaret Vakfı Başkanı, Teknoloji ve Ticaretin önde gelen bilumum iş dünyası insanlarına TORUK hakkında brifing  verdik. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Sutek Fuarı

İdem Teknoloji 06-09 Eylül 2018 tarihleri arasında Sutek Fuarında ziyaretçi ve katılımcılar ile buluştu.

Fuar alanında ilgili kitleye ulaşmayı başaran Toruk 101 belediyelerde yapılan çalışmaları tanıttı. Daha önce yapılan ölçümlerde aldığı başarılı sonuçlar gururla sunuldu.

Fuarın açılışını İdem Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Nejmettin Ünal İski Genel Müdürü Metin Akbaş ile birlikte gerçekleştirdi.

Şubat 5, 2019
WhatsApp ile mesaj at