Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

İdem Teknoloji Afganistan’da

İdem Teknoloji Afganistan’da İdem Teknoloji olarak 09.11.2018-13.11.2018 tarihleri arasında Afganistan’a iş seyahati gerçekleştirilmiştir. Seyahat sürecinde Distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Toruk 101 cihazı tanıtılarak teknik eğitim verilmiştir. Firma yetkilileri tarafından Belh şehrinde Toruk 101 cihazı uygulamalı olarak test edilmiştir. 10 metre derinlikte sütun yapılar belirlenmiş olup kazı ile teyiti gerçekleşmiştir. Yerli ve milli ürün Toruk 101 cihazı başarılı ölçümler sonucu ihraç noktasında ülkemize katkı sağlamaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Teknokenti’nde Toruk Tanıtımı

Hacettepe Üniversitesi Teknokenti’nde Toruk Tanıtımı Hacettepe Üniversitesi Teknokenti Kuluçka Merkezinde İdem Teknoloji olarak 16.10.2018 tarihinde  sayın Üniversite Rektörü, Dekanı, Kalkınma Ajansı Başkanı, Ostim Genel Başkanı, Sanayi ve Ticaret Vakfı Başkanı, Teknoloji ve Ticaretin önde gelen bilimum iş dünyası insanlarına Toruk hakkında brifing verdik. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Toruk 101 Cihazı Çorum Belediyesinde

Çorum Belediyesi tamamen yerli ve milli ürün olan Toruk 101 cihazını 04/09/2018 tarihinde bünyesine katmıştır. Su ve Kanalizasyon yetkileri tarafından daha önce test edilmiş olan cihaz yer altı boru hatlarının tespitinde tam not almıştır. Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül İdem Teknoloji firmasının Ar-Ge ürünü olan Toruk 101’i satın alırken bir ülkeyi güçlü yapan şeyin üretim gücü olduğunu ve başkalarının tasarladığı ürünlerin güç kazandırmadığını belirtip bilgiyi ve teknolojiyi üretime çevirmenin önemine dikkat çekti.

İdem Teknoloji’nin “Toruk ” İcadı, İlk 9’da

İdem Teknoloji’nin Toruk İcadı, İlk 9’da Girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi ürün ve fikirlerin ticarileşerek bölgesel, ulusal ve uluslararası değere dönüşmesini sağlamak amacıyla 2010 yılından bu yana düzenlenen TechAnkara Proje Pazarı bu yıl yedinci kez düzenlendi. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Sözleşme Makamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı olan ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen ve kısa adı Ankara Girişim Projesi olan “Genç İstihdamının Artırılması için Ankara Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi…

WhatsApp ile mesaj at