title.hakkimizda

2008 yılından itibaren, profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile yazılım, donanım, teknoloji dalında yenilikleri takip ederek proje oluşturma, uygulama, geliştirme hizmetlerini müşterilerine sunan İdem elektronik, 2017 yılının başında Yeni yüzü İdem Teknoloji ile Ar-Ge çalışmalarına başlamış, ilk ürünü olan TORUK_101 serisi ile savunma sanayi de yerini almak için gereken atılımları yapmıştır. İdem Teknoloji, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetler konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümlerine entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir. Ar-Ge faaliyetleri içerisinde olan firmamız yürüttüğü çalışmalarla sahip olduğu teknolojiyi daha ileri taşıma çabaları içersindedir. Kendi geliştirdiğimiz Hyperspectral görüntüleme, Lidar ve kişi takip sistemlerini envanterimize katarak, yerli üretim ile ülkemizin geleceği için çaba sarf etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermek olacaktır.

Toruk Nereden Geliyor?

Eski Türk Astrolojisi:

Astroloji; bir fal olarak bilinse de; psikoloji, astronomi,  tıp, biyoloji, ruh bilimi ve coğrafi bilimler gibi bilimleri de kapsaması ve gelişmiş bir biçimde olmasa da bu bilgileri asırlar boyu kültürler arasında taşıması bakımından, onu
yorumlayabilen medeni bir insan için manevi bir kazançtır.

TORUK(21Mart-31Mart) :

21 Mart Eski Türkler’de yeni yılın ilk günü kabul edildiği için Toruk’un anlamı “Baş” kelimesinden gelir. Nitekim bu burçta doğmuş olanlar başarıyı sever, işlerine önem verir, enerjileri kolay tükenmez, ve başka etkiler almadıkça üst ve iyi yürekli olurlar.

Fatih Sultan Mehmet Han’ın 30 Mart 1432 yılında doğmuş olması ve TORUK burcunu taşıyor olması sebebi ile tarafımızdan markamız olrak tercih edilmiştir.

BAYİMİZ
OLMAK İSTERMİSİNİZ?
Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurunuzu başlatabilirsiniz.
Acı Kaybımız!
Yazılım Mühendisimiz Hakan Uysal vefat etmiştir.
Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Bayimiz Olmak İstermisiniz?
TORUK 101
TORUK 101
SATIŞLARIMIZ
BAŞLAMIŞTIR
31.12.2017 tarihine kadar özel fiyat