WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurumsal

Ankara Girişim Yarışması ve TechAnkara Proje Pazarı 2017 Finalisti
  • Yeraltı Alan Tarama adlı projesi ile İDEM Teknoloji Ltd. Şti.

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılından itibaren araştırma geliştirme üzerine faaliyet göstermektedir. Ar-Ge çalışmalarını yer altı görüntüleme alanında yoğunlaştıran firmamız kurumsal vizyona ulaşmak için 2017 yılının başında yeni yüzü İdem Teknoloji’yi hayata geçirerek özellikle savunma sanayisinde yerini almak için gerekli atılımları yapmıştır. Yazılım, donanım, teknoloji dalında tüm gelişmeleri takip ederek proje oluşturma, uygulama, geliştirme hizmetleri veren İdem Teknoloji, profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile teknolojik gereksinimlere yenilikçi ürünlerle cevap vermektedir.

Firmamız,sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterileri için güvenilir bir iş ortağı olarak sorunlara akılcı çözümler sunmayı kendisine vizyon edinmiştir.

Yer altı görüntüleme alanında ArGe çalışmaları yapan İdem Teknoloji’ ye ait ürün olan TORUK serisi savunma sanayisi başta olmak üzere tarım, arkeoloji, madencilik, yer altı su kaynakları, inşaat ve belediye fen işleri alanlarında kullanılmaktadır.