title.projelerimiz

Toruk 101

TORUK_101 modeli sahip olacağı okuyucu başlık ile 1 kullanıcının rahat bir şekilde ölçüm yapabilmesine olanak sağlayan hafif kompakt tasarımı ile kullanıcıyı yormadan yüksek çözünürlüklü ölçümler yapmasına imkan verir, noktasal veri analizi için tasarlanmış olan bu ürünün ölçümü 30m derinliğe kadar, görsel manyetik anomali haritası oluşumuna imkan vermesi hedeflenmiştir.

Toruk 102

TORUK_102 modeli tasarımı sayesinde şerit halinde yerleştirilen okuyucu başlıklar ile ölçümler yaparak 30m derinliğe kadar yüksek çözünürlüklü anlık manyetik anomali haritasına erişime imkan sağlayacaktır. Ölçüm yapılmak istenilen alanın genişliğine göre okuyucu başlık sayısının arttırılması veya azaltılması ile ölçüm zamanından kazanç sağlanması hedeflenmiştir. Toruk 102 modeli sahip olduğu GPS sistemi ile çalışmaların hangi bölgelerde yapıldığını takip etmeye imkan sağlayarak çalışmaların düzenli ve en az hata payıyla yürütülmesi için olanak sağlayacaktır.

Toruk 103

TORUK_103 modeli gerçek zamanlı manyetik anomali haritası elde edebilmek için tasarlanmıştır. Okuyucu başlıkların hafif olması sayesinde birçok okuyucu başlık kullanılarak manyetik anomali haritasının bütününü gerçek zamanlı olarak görsele aktarmayı sağlayacaktır. Bu sayede güvenlik sebebi ile yürütülecek olan işin hatasız ve gecikmesiz olarak herhangi bir harekete ihtiyaç duymadan neticeye kavuşturulması planlanmıştır.

Toruk 104

TORUK_104 modeli gezici araç olarak drone a yerleştirilen okuyucu başlıklar ile kullanıcıyı arazi şartlarının getirdiği zorluklardan kurtarabilmek için tasarlanmıştır. GPS sisteminin yanı sıra kendi tasarlayacağımız konumlandırma sistemine de sahip olacak olan bu model otomatik pilot sistemiyle de oluşabilecek hatalara karşı başlangıç noktasına dönebilecek bir sistem tasarımına sahip olacaktır.

BAYİMİZ
OLMAK İSTERMİSİNİZ?
Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurunuzu başlatabilirsiniz.
Acı Kaybımız!
Yazılım Mühendisimiz Hakan Uysal vefat etmiştir.
Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
Bayimiz Olmak İstermisiniz?
TORUK 101
TORUK 101
SATIŞLARIMIZ
BAŞLAMIŞTIR
31.12.2017 tarihine kadar özel fiyat