Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

Şirketimiz ve Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde

Şirketimiz ve Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal İdem Teknolojinin kurucusu Nejmettin Ünal 14 Mayıs tarihinde Bakırköyden Haberler gazetsinin internet sayfasında yer aldı. Nejmettin Önal’ın özgeçmişinden, yaptığı işlerden ve yerli üretim üretim yapan arge firmamız İdem Teknolojiden bahsedilmiştir.

Çanakkale Bayilik Sözleşmemiz İmzalandı

Çanakkale Bayilik Sözleşmemiz İmzalandı İdem Teknolojisi ailesi olarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Ar&Can Danışmanlık Şirketinin sahibi Şükrü Öztürk ile Çanakkale bayilik sözleşmesini imzalamış bulunmaktayız. Şirket bilgilerine Toruk 101 Distribütörleri kısmından ulaşılabilir.

Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde

Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal İdem Teknolojinin kurucusu Nejmettin Ünal 3 Mayıs tarihinde Bakırköyden Haberler gazetsinin internet sayfasında yer aldı. Nejmettin Önal’ın özgeçmişinden, yaptığı işlerden ve yerli üretim üretim yapan arge firmamız İdem Teknolojiden bahsedilmiştir.

Gazi Üniversitesi Kariyer Fuarında Yerimizi Aldık

Gazi Üniversitesi Kariyer Fuarında Yerimizi Aldık Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen Kariyer Fuarında İdem Teknoloji ailesi olarak bizde yerimizi aldık. Katılımın yoğun olduğu fuarda standımıza özellikle gençler yoğun ilgi gösterdi. Genç arkadaşlarımıza yerli üretimin öneminde bahsedildi. Tamamı yerli ve milli olan kendi arge ürünümüz Toruk’un arge hikayesi ve yapım aşamaları hakkında bilgiler verildi. 

IFAD Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarını Tamamladık

KKTC İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü KKTC  belediye başkanı ile standımızda görüşmeler yapıldı. Toruk 101 cihazı tanıtıldı. Cihazımızı satın alımı İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü tarafından onaylandı. Çeşitli KKTC Belediye Başkanları ile Toplu Brifing Çeşitli KKTC  belediye başkanları ile standımızda görüşmeler yapıldı. Toruk 101 cihazı tanıtıldı. Distribitörlük için olumlu görüşmeler yapıldı. Romanya Çeşitli KKTC  belediye başkanları ile standımızda görüşmeler yapıldı. Toruk 101 cihazı tanıtıldı. Distribitörlük için olumlu görüşmeler yapıldı. İski Yetkilileri ile Brifing İski’den gelen personellere Toruk 101 cihazı hakkında bilgi…

Ukrayna Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Görüşmesi​

Ukrayna Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Görüşmesi İdem Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanımız Nejmettin Ünal tarafından Ukrayna Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekibi ve müdürüyle çok başarılı bir görüşmeye imza atılmıştır. Nejmettin Ünal tarafından verilen brifing sonucunda yerli ve milli yer altı alan tarama cihazımız Toruk 101’i alma kararı onaylanmıştır. İdem Teknoloji ailesi olarak hem yurtiçinde hemde yurtdışında hızla büyümeye devam etmekteyiz.

Ukrayna Bölge Müdürlüğümüz Açıldı

Ukrayna Bölge Müdürlüğümüz Açıldı İdem Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanımız Nejmettin Ünal tarafından Ukrayna’ya iş seyahati gerçekleştirilmiştir. Çok başarılı geçen bu seyehat sonucunda Ukrayna Bölge Müdürlüğümüz için imza atılmıştır.  İdem Teknoloji yurt içinde gösterdiği başarıyı yurt dışında da göstermeye devam ediyor. İdem Teknoloji ailesi olarak ihracat yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İdem Teknoloji Timko’ya Taşındı

İdem Teknoloji Timko’da İdem Teknoloji olarak artalan talebi karşılamak adına artık yeni yerimiz Timko’dayız. Yoğun katılımın gerçekleştiği açılışta Yönetim Kurulum Başkanımız Nejmettin Ünal konuşma yaptı. Yerli üretime dikkat çekildi ve istihdamın öneminden bahsedildi.

Hacettepe Üniversitesi Teknokenti’nde Toruk Tanıtımı

Hacettepe Üniversitesi Teknokenti’nde Toruk Tanıtımı Hacettepe Üniversitesi Teknokenti Kuluçka Merkezinde İdem Teknoloji olarak 16.10.2018 tarihinde  sayın Üniversite Rektörü, Dekanı, Kalkınma Ajansı Başkanı, Ostim Genel Başkanı, Sanayi ve Ticaret Vakfı Başkanı, Teknoloji ve Ticaretin önde gelen bilimum iş dünyası insanlarına Toruk hakkında brifing verdik. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

WhatsApp ile mesaj at