Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

Temmuz Ayı Kampanyası

Temmuz Ayı Kampanyası İdem Teknoloji Şirketi olarak, yerli üretime katkı sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda, ergonomik yapısı ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan TORUK 101 ve ProV5 cihazlarımız Temmuz ayına özel fiyatlarla satışa çıkartılmıştır.Kampanyalı fiyatlar ve detaylı bilgi için aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. İrtibat: 0530 386 43 36 – 0312 227 06 36

Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde

Şirketimiz ve Şirketimizin Kurucusu Bakırköyden Haberler Gazetesinde İdem Teknoloji Şirketi kurucusu Nejmettin Ünal İdem Teknolojinin kurucusu Nejmettin Ünal 14 Mayıs tarihinde Bakırköyden Haberler gazetsinin internet sayfasında yer aldı. Nejmettin Önal’ın özgeçmişinden, yaptığı işlerden ve yerli üretim üretim yapan arge firmamız İdem Teknolojiden bahsedilmiştir.

Çanakkale Bayilik Sözleşmemiz İmzalandı

Çanakkale Bayilik Sözleşmemiz İmzalandı İdem Teknolojisi ailesi olarak hızla büyümeye devam ediyoruz. Ar&Can Danışmanlık Şirketinin sahibi Şükrü Öztürk ile Çanakkale bayilik sözleşmesini imzalamış bulunmaktayız. Şirket bilgilerine Toruk 101 Distribütörleri kısmından ulaşılabilir.

WhatsApp ile mesaj at