Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

İdem Teknoloji’nin “Toruk ” İcadı, İlk 9’da

İdem Teknoloji’nin Toruk İcadı, İlk 9’da

Girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, yenilikçi ürün ve fikirlerin ticarileşerek bölgesel, ulusal ve uluslararası değere dönüşmesini sağlamak amacıyla 2010 yılından bu yana düzenlenen TechAnkara Proje Pazarı bu yıl yedinci kez düzenlendi.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Sözleşme Makamı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı olan ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen ve kısa adı Ankara Girişim Projesi olan “Genç İstihdamının Artırılması için Ankara Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Projesi ödülleri sahiplerini buldu.
Ankara Kalkınma Ajansı’nın geleneksel olarak düzenlediği “Tech Ankara Proje Pazarı 2017 ”nin  başarılı icatları belirlendi.

Ankara Kalkınma Ajansının Ankara Tech “Genç İşadamlarının arttırılması için Ankara girişimci ekosisteminin geliştirilmesi” projesinde İdem Teknoloji Toruk serileri ile yapılan juri değerlendirmesinde 548 projeden 9 proje arasında yer aldı. Ödülü  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın takdim ettiği, programda ; Hacettepe Tekno Kent bir yıl kira desteği ve Ankara Ajansının İrlanda’nın başkenti Dublin’de ticari seyahat hak ettiklerini belirten İdem Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Nejmettin Ünal, ekibimi tebrik ediyorum. Bu ödül bizleri daha heyacanlı çalışmaya teşvik edecektir “dedi

WhatsApp ile mesaj at