Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Instagram YouTube

Kurumsal

Ankara Girişim Yarışması ve TechAnkara Proje Pazarı 2017 Finalisti

Geçmişi 2008 yılına dayanan, 7 yıllık araştırma süreci sonunda, biriken tecrübelerin teknolojiye aktarılmasını,  ülke menfaatleri ve milletimizin bekasını amaç edinmiş bir düşünceyle; hem yazılımın hem de donanımın milli olması hedefiyle 2015 yılında projemiz başlamıştır. 

2017 yılında İdem teknoloji ile Hacettepe üniversitesi bünyesinde AR-GE çalışmalarına devam edip yer altı alan görüntüleme cihazı üretime başlamıştır. Bu yolda edindiğimiz bilgi ve birikimlerin başta ülkemizin çok değerli kültürel yapısının ve madenlerimizin  değerlendirilmesinde, belediye alt yapılarının ortaya çıkarılmasında, inşaat etüt çalışmalarında, su yataklarının bulunmasında ve daha birçok alanda kullanılması amacıyla yola çıkılmıştır.

Yazılım donanım ve teknoloji olarak yerli üretim ilkesini benimseyerek hizmet vermektedir. İdem teknoloji profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile teknolojik gereksinimlere yenilikçi ürünler ile cevap vermektedir.

2016-2018 yılları arası 7 bölge 35 il ve 5 ülkede 700 ün üzerinde test çalışmaları ile doğruluğu kanıtlanmıştır. İki yılı aşan AR-GE çalışmaları Türk mühendisinin neler yapacağını gözler önüne koymuştur. Gayemiz hayali nasıl gerçeğe dönüştürürüz düşüncesidir.

Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltmak ve % 100 yerli ve milli ürünümüzün kalitesini ve performansını daha ileriye taşımak, genç nüfusa istihdam sağlayarak daha aydınlık bir gelecek inşa etmek. 

Ulusal ve uluslararası müşterilere yenilikçi, güvenilir kaliteli ürünler sunmak ve müşteri beklentilerinin farkında olan ve buna uygun çözümler üretip memnuniyeti sağlamak. 

Profesyonel kadrosu ve teknik altyapısı ile etkin ve kaliteli ürünler sağlamak. 

İnsana ve doğaya uygun etik değerlere saygılı hizmet vermek.

İdem Teknoloji sektöründe milli ve yerli olmanın gururu ile beraber, sürekli gelişen ve gelişmeyi hedefleyen, yüksek kalite ve standartlara ulaşmayı amaç edinen,

Yenilikçi ve yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi en iyi şekilde kullanabilen

Piyasada, rekabet gücü ile öne çıkan, alanında ulusal ve uluslararası bir teknoloji şirketi olmak.

Ülkemize ve milletimize faydalı olmak için azimle çalışan ekibimizle birçok konuda faydalı olacak; iş yükünü azaltacak insanımıza vakit ve maddi tasarruf yaptıracak, ürünümüz Toruk’u gururla üretime sunduk. İdem teknoloji olarak en başta yerli bir ürün üretmenin; daha sonra çalışmalarımızın ve emeklerimizin karşılığını, üretimle görmenin gururunu yaşıyoruz. Amacımız bu başarıyı geliştirerek ilerletmek, yalnızca ülke içinde değil; uluslararası seviyede de devletimize saygınlık kazandırabilmek için teknolojimizi dünyaya yaymaktır. Manevi gücünü geçmişindeki başarılardan ve tecrübelerden alan firmamız, bu noktada ürünümüze TORUK ismini, çalışma ve zaferin timsali olan bir devri açıp bir devri kapayan Fatih Sultan Mehmet Han’a olan saygımız ve hürmetimizden vermiştir. Onun burcunun ismidir.

 

Nejmettin ÜNAL

Yönetim Kurulu Başkanı

Ocak 26, 2019
WhatsApp ile mesaj at